Çalışma Saatleri:

ISO 9001 Danışmanlığı

/
/
/
ISO 9001 Danışmanlığı

ISO 9001 Danışmanlığı

ISO 9001 Danışmanlığı

ISO 9001 Danışmanlığı

Danışmanlar ne yaparlar?

Danışmanlar sizlere yardımcı olur, tavsiye verirler. İyi danışmanlar, eğitmenlere ve özel öğretmenlere benzerler. Kalite sisteminizin gerekli seviyeye ulaşması için neyin gerekli olduğunu ve gerekli şeyi yapmanızı kavramanıza yardım etmek için sizinle birlikte çalışmaktadırlar.

Danışmanlar ne yapar: Sizleri hazırlar ve sizlere koçluk yaparlar. Sisteminizi hazırlamanıza yardımcı olurlar. Hangi noktada eksiklikleriniz olduğu konusunda sizlere tavsiye verir, açıklama yapar ve bu eksiklikleri nasıl gidereceğinizi gösterirler ve hatta bunu sizin yerinize onlar yapabilirler. Süreç boyunca sizlere tavsiyeler verir, öğretir, yol gösterir ve yardımcı olurlar. Çeşitli gereklilikleri nasıl yerine getireceğinizi gösterirler. Ayrıca sizler için iç denetimler gerçekleştirebilirler (dış denetimden önce bu bir gerekliliktir.).

 

Danışmanlar ne yapmaz:

Sertifikasyon amaçlarına yönelik olarak danışmanlık yaptıkları kurum yada kuruluşlara dış denetim yapamazlar. ISO 9001 ya da diğer standartlar için sertifika veremezler.

 

Peki, danışmanlar bu kadar önemli mi?

Önemlidir çünkü iyi bir danışman, şirketinize ya da size büyük bir değer katacaktır. Bilgi, beceri ve tecrübemizle bizler sizlere rehberlik edebilir ve tüm süreci kısaltabiliriz. Ayrıca, kalite sisteminizin daha verimli ve etkili olmasını sağlarız.

Sizlere zaman ve para kazandırırız. En çok yapılan hatalardan kaçındığınızdan emin oluruz. Bunun dışında, iyi bir danışman ‘ISO sertifikası almak’ için herhangi bir sistemi size uyarlamak yerine size uyan bir sistemi edindiğinizden emin olacaktır.

İşin sonunda yalnızca siz tüm bunlara değip değmediğine karar verebilirsiniz çünkü söz konusu sizin şirketiniz, sizin zamanınız ve sizin paranızdır. Bu nedenle, danışmanınızı seçerken çok dikkatli olmalısınız çünkü bu önemli bir karardır. Ayrıca, birinin danışman unvanı almış olması o kişinin bu işi yapması gerektiği ya da yine bu işte iyi olduğu anlamına gelmemektedir.

Biz ise danışmanlık hizmetlerimizde;

Uzmanlığımız olan birçok alanda (ISO 9001 dahil) tüm bilgilerimizi müşterilerimizle paylaşıp asla bilgisini saklamayan ve onlara karşı yüzde yüz dürüst olan uzman kadromuzla, size veya firmanıza ek değerler kazandırmak ve bunu somutlaştırılmasını sağlamaktayız.

ISO 9001 Danışmanlığı hizmetimiz ile ilgili teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz