Çalışma Saatleri:

ISO 10002 Danışmanlığı

/
/
/
ISO 10002 Danışmanlığı

ISO 10002 Danışmanlığı

ISO 10002 Danışmanlığı

ISO 10002 Danışmanlığı

ISO 10002 Danışmanlığı ve müşteri şikayetleri yönetimi ile tanışmak ve uygulamak üzere bizimle çalışmanız için pek çok neden bulunmaktadır. Kendi ISO 10002 yönetim sisteminizle birlikte müşteri şikayetlerini yönetmede bir uzman olmanız konusunda sizlere yardımcı olmak için tecrübemizi ve bilgimizi kullanmaktayız.

ISO 10002 danışmanlığı ve uygulamaya dair önemli ipuçları

  1. Üst yönetimden taahhüt ve destek alın.
  2. Etkili bir iç iletişim ile tüm işletmeyi ilişkilendirin.
  3. Mevcut yönetim süreçleri ile ISO 10002 gerekliliklerini karşılaştırın.
  4. Mevcut şikayetler yönetiminiz hakkında müşteri feedback’i alın.
  5. En iyi sonuçları almak için bir uygulama takımı kurun.
  6. Ayrıntılı bir plan yapın ve rol, sorumluluk ve zaman ölçeklerinin paylaşımını yapın.
  7. ISO 10002 yönetim sistemlerinin ilkelerini kendi işinize uyarlayın.
  8. Eğitim ve teşvik tedbirleri ile ekip katılımını özendirin.
  9. Çalışanları, ISO 10002 yönetim sistemini anlamak ve uygulamak üzere eğitin.
  10. Etkili kaldığından ve sürekli olarak geliştirildiğinden emin olmak için ISO 10002 sisteminizi düzenli olarak inceleyin.

ISO 10002 danışmanlığı ve uygulaması uygunluğu alanında sizlere ne sunuyoruz?

Standartlara yönelik kendi bilgimiz ve tecrübemiz bulunmaktadır. Kuruluşunuz da ki asıl potansiyeli açığa çıkardığınızdan emin olmak için kalite yönetim sisteminizden maksimum şekilde nasıl faydalanabileceğinizi biliyoruz.

ISO 10002 Müşteri memnuniyeti yönetim sistemi standardı sertifikasyon projelerinin kuruluşunuza değer kattığından emin olmak için eşsiz uzmanlık ve teknik yeterlilik sağlıyoruz.

ISO 10002 Müşteri memnuniyeti yönetim sistemi standardı uyum süreci esnasında danışmanlık, eğitim, iç denetimler, değerlendirme öncesi denetimler ve kolaylaştırma sağlıyoruz.

Müşterilerimiz ve partnerlerimizin standardizasyon, uygunluk, büyüme, başarı ve sürekli geliştirme sürecinde en iyi sonuçları ortaya çıkarmasını sağlamak için global bilgimizi sunuyoruz.

Kuruluşumuzun özelleştirilmiş, daha az zaman gerektiren, hızlı, anlaşılması ve uygulaması kolay, sonuç odaklı, zamanı belirli ve uygun maliyetli ISO 10002 uygulama metodumuzu kullanarak sertifikasyonun faydalarını gerçekleştirirken kuruluşunuzu, en etkili ve verimli şekilde ISO 10002 ile uyumlu hale getirmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ISO 10002 Danışmanlığı ile ilgili makalemizi okudunuz. Sizlerde ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ile ilgili danışmanlık hizmeti almak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.